Storchenwiege BABYCARRIER -nosidło dla niemowląt

Wypożyczalnia – Ceny

Ilość dniCena za dzień
125 zł
2-315 zł
4 – więcej15 zł

Kaucja – 100 zł

Od urodzenia po pierwsze lata życia
W nosidle miękkim Storchenwiege BabyCarrier możecie Państwo wygodnie nosić dziecko od urodzenia (około 3,5 kg) to około 15 kg zarówno z przodu, jak i na plecach. 

Nosidło Storchenwiege BabyCarrier wykonane jest z tkanego skośnokrzyżowo, od lat cenionego materiału chustowego Storchenwiege®. Tkanina wykonana jest w 100% z bawełny. Panel nie jest niczym dodatkowo wypełniany, dlatego w pełni dochodzą do głosu właściwości materiału tkanego skośnokrzyżowo (świetne dopasowanie do sylwetki dziecka).

Nosidło posiada płynną regulację szerokości panela. Dzięki temu dziecko w zależności od wieku może przyjąć anatomicznie właściwą pozycję wspomagającą prawidłowy rozwój stawów biodrowych (tzw. pozycja żabki). Komfort noszenia w nosidle Storchenwiege®BabyCarrier dodatkowo zwiększają zintegrowany zagłówek oraz kapturek. Poza tym wysokość panela również jest regulowana. Kropką nad „i” są dobrze wypełnione pasy naramienne oraz posiadający regulację długości pas biodrowy zapinany na klamrę.

Nosidło Storchenwiege  BabyCarrier łączy w sobie zalety chusty oraz nosidła ergonomicznego. 

Założenie nosidła Storchenwiege® BabyCarrier zajmie Państwu dosłownie chwilę i od razu pozwoli Państwu cieszyć się bliskością z dzieckiem oraz dać mu pełne poczucie bezpieczeństwa. 
Pomimo niekłamanych zalet nosidła Storchenwiege BabyCarrier, zalecamy noszenie noworodków w pierwszych miesiącach ich życia w chustach wiązanych, a nosidło traktować jako alternatywę-krótkie wyjścia, jako drugie nosidło dla rzadziej noszącego rodzica, uzasadnione przypadki medyczne (napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają mocne dociągnięcie chusty) itd. Chusta bowiem w 100% dopasowuje się do sylwetki dziecka i rodzica idealnie odciążając kręgosłup oraz wrażliwy układ kostny noworodka.